Olimpada wiedzy rolniczej. Rejestracja uczestników do końca października.

0001.jpg

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski oraz Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji olimpiady wiedzy rolniczej, która odbędzie się 7 listopada o godz. 10:00 w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Wyspiańskiego 4 (ELIMINACJE POWIATOWE)

Uczestnicy mogą zarejestrować swój udział do dnia 31.10.2019 r. pod nr 542822895 lub mailowo: aleksandrow@kpodr.pl

W olimpiadzie mogą wziąć udział właściciele gospodarstw rolnych oraz osoby gospodarujące z rodzicami, posiadający grunty rolne na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Mogą startować rolnicy prowadzący własną, dodatkową działalność w ramach gospodarstwa. Nie mogą natomiast uczestniczyć w olimpiadzie osoby pracujące dodatkowo poza gospodarstwem oraz uczniowie szkół i uczelni dziennych.

Olimpiada przeznaczona jest dla rolników w wieku od 18 do 40 lat.

Opublikowano: 24 października 2019 10:37

Kategoria: Polecane