Dożynki 2019

dozynki2019_2.jpg

Szanowni Państwo, Czcigodni Rolnicy,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa w tym roku do Ciechocinka na dożynki wojewódzkie, których nasz samorząd jest współorganizatorem.

Dożynki rozpocznie msza święta w Kolegiacie Świętych Apostołów Piotra i Pawła o godz. 13.00. Po uroczystościach kościelnych w barwnym korowodzie wieńcowym w asyście pocztów sztandarowych i orkiestry uczestnicy przejdą do parku Zdrojowego. Tu, w zabytkowej Muszli Koncertowej rozpocznie się część obrzędowa dożynek oraz bogata część artystyczna.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszej gminy.

Andrzej Olszewski
Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski