Klub seniora w Zdunach

baner2.jpg

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski zaprasza wszystkich seniorów, którzy chcą wyjść z domu, spróbować swych sił na zajęciach, posłuchać ciekawych wykładów lub po prostu posiedzieć w miłym towarzystwie w DOMU SENIORA w Gminie Aleksandrów Kujawski w miejscowości ZDUNY.

Co oferujemy:

• interesujące zajęcia w miłej domowej atmosferze,
  • zajęcia z fizjoterapeutą, wsparcie psychologiczne, opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu i różnorodne zajęcia terapeutyczne,
  • zapewniamy bardzo smaczny catering,
  • regularne imprezy integracyjno-kulturalne (m.in. wyjścia do teatru, kina, spotkania z zaproszonymi gośćmi).

Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami:

Dzienny Dom Pobytu w Słomkowie                  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Klub Seniora w Zdunach                                        ul. Słowackiego 12

ddp.slomkowo@o2.pl                                       87-700 Aleksandrów Kujawski

tel.  790  309 808                                                tel. 54 282 00 59 wew. 39

Załączniki:

formularz_zgloszeniowy_klub_seniora.doc [202.5 KB]