Zapisy na bezpłatne szkolenia pn. „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Aleksandrów Kujawski”

540de6b1cf5b4d94133a790e2f612a88.png

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniach pn. „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Aleksandrów Kujawski” w ramach Projektu Nr POPC.03.01.00-00-0073/18 pt. „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Grant realizowany jest ze środków Unii Europejskiej.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Aleksandrów Kujawski. Osoby, które ukończyły 25 rok życia będą mogły uczestniczyć bezpłatnie w jednym z 5 szkoleń tematycznych:

• Rodzic w internecie
  • Mój biznes w sieci
  • Moje finanse i transakcje w sieci
  • Rolnik w sieci
  • Tworzę własną stronę internetową (blog)

Uczestnicy szkoleń nabędą umiejętności informacyjne, komunikacyjne, rozwiązywania problemów czy korzystania z usług publicznych w sieci. W ramach projektu przeszkolonych zostanie 169 osób oraz zakupiony zostanie sprzęt komputerowy niezbędny do przeprowadzenia szkoleń tj. 10 laptopów.

Po zakończeniu projektu sprzęt zostanie przekazany do szkół z terenu gminy.

Informacje  dotyczące terminów i zapisów na szkolenia  pod nr tel. 600 751 032

Informacje dot. tematyki szkoleń: 574 194 835

Załączniki (Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe)

Zdjęcia:

Opublikowano: 21 lutego 2019 10:27