Ogłoszenie o sporządzeniu projektu uchwały w sprawie podziału województwa kujawsko-pomorskiego na obwody łowieckie oraz zaliczenia obwodów łowieckich do kategorii (…)

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje o sporządzeniu projktu uchwały Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego w sprawie podziału województwa kujawsko-pomorskiego na obwody łowieckiego oraz zaliczenia obwodów łowieckich do kategorii.

Przedmiotowy projekt został przyjęty zarządzeniem nr 54/2020 Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 10 lipca 2020 r. w sprawie projektu uchwały w sprawie podziału województwa kuj-pom na obwody łowieckie oraz zaliczenia obowodów łowieckich do kategorii. Przygotowany projekt przedmiotowej uchwały zostanie wyłożony do publicznego wglądu w siedzibie Departamentu Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu - ul. Targowa 13/15 87-100 Toruń pok. nr 207 oraz zamieszczony n astronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego pod adresem:

W załączniku Obwieszczenie z dnia 23 września 2020 r. (sygn. ŚG-III.7131.48.2020)

Załączniki:

obwieszczenie.pdf [470.72 KB]