Nabór deklaracji - inwentaryzacja folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

Gmina Aleksandrów Kujawski wyraża zainteresowanie przedmiotowym programem, aby jednak ustalić możliwości wzięcia w nim udziału konieczne jest przeprowadzenie inwentaryzacji. W ramach dotacji kwalifikowane są wyłącznie koszty transportu z miejsca wskazanego przez Gminę oraz koszty odzysku lub unieszkodliwienia odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag.

W związku z powyższym, prowadzący gospodarstwo rolne, zainteresowani przedmiotowym tematem na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski winni złożyć informację o rodzajach i ilości posiadanych odpadów na moment złożenia deklaracji.

Druk formularza informacyjnego znajduje się na stronie internetowej Urzędu Gminy Aleksandrów Kujawski (w załączeniu).

Sposób składania informacji: Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski, ul. Słowackiego 12, 87-700 Aleksandrów Kujawski, osobiście lub pocztą na wskazany wyżej adres.

Termin składania informacji: do dnia 22.11.2019 r. Informacje złożone po tym terminie nie zostaną uwzględnione we wniosku.

Szczegółowe informację w pokoju nr 11 lub pod numerem telefonu 54 282 2059 w. 54.

Załączniki:

informacja_.pdf [292.17 KB]

deklaracja_rolnika_filia_1.pdf [650.52 KB]

Opublikowano: 06 listopada 2019 11:33

Kategoria: Ogłoszenia

  • Wydrukuj

Wyświetleń: 369

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.