Informacja o przyznaniu dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie przy zabytku.

Informacja o wynikach przeprowadzonej w dniu 21.10.2019 r. oceny wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków znajdujących się na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski, nie stanowiących jej wyłącznej własności. Dokonano wyboru wniosków, które otrzymają dotacje, szczegóły zawiera tabela w załączonym skanie dokumentu do niniejszej publikacji.

Załączniki:

Szczegółowe zestawienie wyników [636.07 KB]