UWAGA! Czasowe zamknięcie drogi ul. Szlak Bursztynowy w Otłoczynie.

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje o czasowym zamknięciu drogi gminnej ul. Szlak Bursztynowy w miejscowości Otłoczyn (okolice Warsztatu Terapii Zajęciowej „Karczemka" Otłoczyn, ul. Szlak Bursztynowy 95), które nastąpi w dniach 23 – 27 września 2019 r.

Czasowe zamknięcie przedmiotowej drogi ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa ruchu drogowego i związane jest z czasowym odłączeniem linii energetycznej oraz wycinką drzew zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie pasa drogowego.

W związku z powyższym informujemy, że we wskazanych dniach wystąpią w tym rejonie miejscowe utrudnienia w ruchu lokalnym, za które w imieniu Nadleśnictwa Gniewkowo i własnym uprzejmie przepraszamy.

Opublikowano: 20 września 2019 13:34

Kategoria: Ogłoszenia