Rolniku - wnioski o płatności za 2019 rok do 15 maja 2019 r.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że e-wnioski o przyznanie płatności za rok 2019 przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej przez aplikację eWniosekPIus do 15 maja br.
Warto pamiętać, że w razie jakichkolwiek wątpliwości w Biurach Powiatowych ARiMR można uzyskać wymaganą pomoc techniczną związaną z wypełnieniem wniosku oraz obsługą aplikacji.
Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania aplikacji eWniosekPIus wraz z filmami instruktażowymi znajdują się na stronie www.arimr.gov.pl w zakładce „eWniosekPIus".

Opublikowano: 09 maja 2019 12:18

Kategoria: Ogłoszenia