Ostrzeżenie o przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości: Aleksandrów Kujawski

ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Toruniu, Dział Zarządzania Eksploatacją Rejon Dystrybucji w Radziejowie informuje, że wystąpią przerwy w dostawie energii elektrycznejW dniu 26.04.2019r.

w godz.8.00-14.00

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej  Aleksandrów Narutowicza obwód 800 ul. Narutowicza

Więcej informacji: Dział Zarządzania Eksploatacją Rejon Dystrybucji w Radziejowie tel. +48 56 470 63 89

Opublikowano: 23 kwietnia 2019 08:21