Ostrzeżenie - obniżenie poziomu wody na rzece Wiśle

Informujemy, że w dniu 18.04.2019 r. prowadzony zostanie przegląd stanu technicznego progu stabilizujacego dolne stanowisko Stopnia Wodnego we Wlocławku, przez co w godzinach 9:00 - 12:00 nastąpi wstrzymanie przepływu wody przez stopień wodny.

Spowoduje to obniżenie poziomu wody na rzece Wiśle o około 1,5 metra w rejonie Włocławka i o około 1 metr w rejonie Torunia.

Pogorszenie się warunków do żeglugi poniżej Stopnia Wodnego we Włocławku będzie utrzymywało się do 12 godzin po wstrzymaniu przepływu.

W związku z powyższym prosimy, o zachowanie szczególnej ostrożności.

Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (+48 54) 233 93 95 wew. 25 oraz 601 381 189.

Opublikowano: 15 kwietnia 2019 10:12

Kategoria: Ogłoszenia