Zaproszenie do współpracy podmiotów Ekonomii Społecznej

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski zaprasza podmioty Ekonomii Społecznej do złożenia oferty współpracy przy realizacji projektu pn. "Dzienny Dom Pobytu w Gminie Aleksandrów Kujawski" współfinonsowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Współpraca obejmuje organizację zajęć wspierających aktywność ruchową i społeczną uczestników projektu (osób niesamodzielnych) tj.: wyjścia na basen, halę sportową, do teatru, bądź inne wyjścia okolicznościowe. Szczegóły w zał. plikach.

Załączniki:

zaproszenie_do_wspolpracy_do_pes.pdf [182.26 KB]