CHROŃMY PSZCZOŁY

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski, w związku z trwającym sezonem stosowania środków ochrony roślin, mając na uwadze ochronę środowiska, w tym owadów pożytecznych, a przede wszystkim pszczół, przypomina wszystkim stosującym środki ochrony roślin, o konieczności przestrzegania podstawowych zasad i obowiązków związanych ze stosowaniem środków ochrony roślin wynikających z postanowień ustawy z dnia 8 marca 2013 roku o środkach ochrony roślin (Dz. U. z 2018 r. poz. 1310 ze zm.)

Załączniki:

ogloszenie_srodki_ochrony_roslin__a3.pdf [221.3 KB]