"Wymiana źródeł ciepła zasilanych paliwami stałymi na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski" - podsumowanie

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, że w ramach zadania „Wymiana źródeł ciepła zasilanych paliwami stałymi na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski”, objętego dofinansowaniem z WFOŚiGW w Toruniu (EKOPIEC 2018), w 15 gospodarstwach domowych na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski zlikwidowano stare i zamontowano nowe źródła ciepła.

Na każde z tych gospodarstw domowych przeznaczona zosta dotacja w kwocie 2.000,00 zł z WFOŚiGW w Toruniu oraz 2.000,00 zł z budżetu Gminy Aleksandrów KUjawski.

Opublikowano: 19 grudnia 2018 14:49

Kategoria: Ogłoszenia