Podsumowanie VIII etapu utylizacji azbestu z terenu Gminy Aleksandrów Kujawski.

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, że w ramach zadania, „Demontaż transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Aleksandrów Kujawski – VIII etap”, które objęte zostało dofinansowaniem z WFOŚiGW w Toruniu, zdemontowano, przetransportowano i zutylizowano wyroby zawierające azbest z 21 gospodarstw z terenu gminy Aleksandrów Kujawski, o łącznej masie 52,556 ton.

Na powyższe zadanie otrzymano dotację z WFOŚiGW w Toruniu w wysokości 13.367,79 złotych

Opublikowano: 19 grudnia 2018 14:33

Kategoria: Ogłoszenia