Nasadzenie zieleni na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski - Park w Służewie

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu przyznał dotację w kwocie 16.000,00 złotych dla zadania „Nasadzenie zieleni na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski - Park w Służewie”.

W ramach przedmiotowego zadania nasadzono 25 szt. drzew gat. jarząb pospolity, 25 szt. drzew gat. jesion wyniosły, 25 szt. drzew gat. klon zwyczajny oraz 25 szt. drzew gat. lipa drobnolistna w parku położonym w miejscowości Służewo.

Opublikowano: 19 grudnia 2018 14:23

Kategoria: Ogłoszenia