Nasadzenie zieleni na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski - drogi gminne

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu przyznał dotację w kwocie 8.000,00 złotych dla zadania „Nasadzenie zieleni na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski - drogi gminne”.

W ramach przedmiotowego zadania nasadzono 100 szt. młodych drzew w następujących lokalizacjach:

1. Droga gminna w miejscowości Przybranówek - 25 szt. drzew gat. robinia akacjowa;
  2. Droga gminna w miejscowości Słońsk Dolny - 25 szt. drzew gat. głóg;
  3. Droga gminna w miejscowości Ostrowąs - 25 szt. drzew gat. robinia akacjowa;
  4. Droga gminna w miejscowości Opoczki - 25 szt. drzew gat. robinia akacjowa.

Opublikowano: 19 grudnia 2018 14:15

Kategoria: Ogłoszenia