"OZE - szansa na innowacyjne rolnictwo"

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, że Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w dniu 6 marca 2019 r. organizuje bezpłatne szkolenie "OZE - szansa na innowacyjne rolnictwo", które odbędzie się w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie.

Szkolenie kierowane jest do rolników, mieszkańców wsi oraz przedsięiorców z branży rolno-spożywczej.

Celem spotkania jest omówienie zagadnień związanych z wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii, takich jak:

• uwarunkowania i koszty pozyskania energii z OZE;
  • praktyczne doświadczenia z eksploatacji instalacji OZE;
  • finansowe wsparcie operacyjne;
  • wsparcie inwestycyjne z zakresu OZE.

Nabór uczestników szkolenia prowadzony jest w Oddziałach Terenowych KOWR.

Załączniki:

ulotka_oze_a_bydgoszcz.jpg [693.2 KB]