Uwaga! Ważne! Wniosek na 300+ tylko do 30 LISTOPADA

logo_dobry_start.png

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski przypomina, że osoby które nie złożyły jeszcze wniosków na świadczenie DOBRY START (300+) na rok szkolny 2020/2021 mogą to uczynić w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2020 r. O świadczenia dobry start mogą ubiegać się również rodzice dzieci przebywający za granicą, gdyż nie podlega ono koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego oraz rodzice uczniów szkół policealnych i szkół dla dorosłych. Świadczenie wypłacane jest na każde uczące się dziecko bez względu na dochód rodziny.

Opublikowano: 19 listopada 2020 08:20