NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA - ZMIANA OD 1 LISTOPADA DO 31 GRUDNIA 2020 R.

W gminie Aleksandrów Kujawski punkt nieodpłatnej pomocy prawnej znajduje się w Żłobku Samorządowym Bursztynek w Odolionie (ul. Młodzieżowa 5). W związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną w kraju oraz w naszym regionie, kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników, Starosta Aleksandrowski informuje, że od dnia 01.11.2020 do 31.12.2020 roku nieodpłatna pomoc prawna, poradnictwo obywatelskie oraz edukacja prawna udzielane są wyłącznie w formie zdalnej tj. telefonicznie oraz z wykorzystaniem poczty elektronicznej.
Porad udziela Radca Prawny Pani Katarzyna Mirecka:
Numer telefonu: 600-272-572, e-mail:
mirecka.k@interia.pl
Dyżury: każdy wtorek od 11.00 do 15.00.

Załączniki:

ogloszenie_npp.pdf [451.49 KB]