Konkurs KRUS "Bezpieczna praca w rolnictwie"

Oddział Regionalny KRUS Placówka Terenowa w Aleksandrowie Kujawskim oraz Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski zapraszają rolników z terenu Gminy Aleksandrów Kujawski do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody. W załączniku szczegóły konkursu, regulamin oraz pytania konkursowe.

Pytania konkursowe dostępne również w formie wydrukowanej w Urzędzie Gminy Aleksandrów Kujawski w Biurze Obsługi Interesanta (BOI). Formularze z pytaniami, klauzulę informacyjną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy zostawić w BOI w Urzędzie Gminy lub dostarczyć do Oddziału KRUS w Aleksandrowie Kujawskim do dnia 9 października 2020 r.

Więcej informacji pod nr tel. 54 282 8415, 54 282 8410.

Załączniki:

Informacja i regulamin [631.95 KB]