Ostrzeżenie o przerwach w dostawie energii elektrycznej

Ostrzeżenie o przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości: Ośno, Wołuszewo

ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Toruniu, Dział Zarządzania Eksploatacją Rejon Dystrybucji w Radziejowie informuje, że wystąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej:

W dniu 21.09.2020  w godz. 9.00-13.00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej  OŚNO 5

W dniu 22.09.2020  w godz. 8.00-14.00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej  WOŁUSZEWO 7 obwód 700

Link do strony ENERGA OPERATOR - wyłączenia planowe i awaryjne: https://energa-operator.pl/uslugi/awarie-i-wylaczenia

Więcej informacji: Dział zarządzania Eksploatacją Rejon Dystrybucji w Radziejowie tel. +48 56 470 63 89.

Opublikowano: 16 września 2020 14:11