Informacja o wyniku otwartego naboru partnera pozarządowego w celu wspólnej realizacji projektu „Kompleksowa koncepcja organizacji usług transportowych door-to-door”.

W wyniku ogłoszonego dnia 24 lipca 2020 r. otwartego naboru partnera pozarządowego w celu w celu wspólnej realizacji projektu w ramach Działania 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym, Wiedza Edukacja Rozwój Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych, w dniu 17 sierpnia 2020 roku została podpsana Umowa z Partnerem. Ofertę złożyło Stowarzyszenie Partnerstwo Dla Ziemi Kujawskiej z siedzibą w Odolionie, gmina Aleksandrów Kujawski.

Opublikowano: 19 sierpnia 2020 12:09