Konkurs - Pomysłowy witacz dożynkowy 2020

Uprzejmie informujemy, że Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego organizuje drugą edycję wojewódzkiego konkursu pod nazwą „Pomysłowy witacz dożynkowy 2020" na najciekawszy witacz dożynkowy w województwie kujawsko-pomorskim w 2020 roku. Konkurs jest skierowany do wszystkich sołectw z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, a jego ideą jest zachowanie tradycji budowania na wsiach słomianych scenografii przy drogach publicznych i na skwerach w okresie dożynek oraz aktywizacja mieszkańców do wspólnego działania i kreowania wizerunku swojej miejscowości.

Zgłoszenia do konkursu mogą dokonywać gminy województwa kujawsko-pomorskiego. Do konkursu gmina może zgłosić tylko jedno sołectwo, a sołectwo może zgłosić do konkursu tylko jeden witacz dożynkowy. Po wyłonieniu laureatów konkursu gminy na terenie których znajdują się zwycięskie sołectwa otrzymają z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego nagrodę finansową.

Zgłoszenia z terenu województwa kujawsko-pomorskiego można składać drogą elektroniczną na adres k.brykala@kujawsko-pomorskie.pl., w terminie do 31 sierpnia 2020 r.

Szczegółowych informacji na temat organizacji konkursu udziela:
Departament Rolnictwa i Geodezji, ul. Targowa 13/15 87-100 Toruń
Krystyna Brykała, e-mail: k.brykala@kuiawsko-pokmorskie.pl. tel. 56 62 15 934

Załączniki:

Regulamin konkursu [321.45 KB]

Dokumenty edytowalne [70.23 KB]

Opublikowano: 10 sierpnia 2020 15:13

Kategoria: Aktualności

  • Wydrukuj

Wyświetleń: 218

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.