Preferencyjny kredyt na wznowienie produkcji i odtworzenie środków trwałych

W związku z wystąpieniem z 3 lipca 2020 r. Włodarzy Gmin Aleksandrowa Kujawskiego, Gniewkowa, Dąbrowy Biskupiej oraz Wielkiej Nieszawki w sprawie wsparcia dla rolników ze względu na zalania i podtopień gruntów rolnych przekazuje się do publicznej wiadomości odpowiedź Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Producenci rolni poszkodowani w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych mogą ubiegać się na podstawie przepisów rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 27 stycznia 2015 r. w sprawie szczegółowego zakresu i sposobu reazliacji niektórych zadań ARiMR o preferencyjny kredyt na wznowienie produkcji i odtworzenie środków trwałych.

Szczegółowe informacje w załączniku.

Załączniki:

ministerstwo_rolnictwa.pdf [1.17 MB]