Podsumowanie konsultacji społecznych projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w obrębie ewidencyjnym Ośno Drugie, Plebanka.

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuję o zakończeniu przeprowadzonych w okresie od stycznia do czerwca konsultacji społecznych, dotyczących przystąpienia do sporządzenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla obszaru położonego w obrębie ewidencyjnym Ośno Drugie oraz Plebanka - Gmina Aleksandrów Kujawski w ramach projektu pt. „Planowanie z mieszkańcami” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Przedmiotem konsultacji społecznych była koncepcja projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w obrębie ewidencyjnym Ośno Drugie, Plebanka, gmina Aleksandrów Kujawski.

Z uwagi na powyższe Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski zaprasza do zapoznania się z zebranymi materiałami dostępnymi na stronie internetowej gminy Aleksandrów Kujawski w zakładce konsultacje społeczne, zobacz podsumowanie i materiały.

Opublikowano: 24 lipca 2020 13:31

Kategoria: Aktualności

  • Wydrukuj

Wyświetleń: 298

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.