Lipiec pełen atrakcji w Żłobku Samorządowym Bursztynek w Odolionie

maja3.jpg

W wysokim reżimie sanitarnym jednak nie mniej niż zwykle wesoło i ciekawie upływa lipiec w Żłobku Bursztynek w Odolionie. Mimo, że wytyczne Inspektora Sanitarnego nie pozwalają na spacery udowadniamy, że plażowanie na placu zabaw również jest możliwe i przyjemne ;) Gdy grupa młodsza zajęła się pieczeniem babeczek w ramach obchodzonego Dnia Czekolady, grupa starsza z ciociami przygotowała wypoczynek na placu zabaw. Nie mogło się obyć bez parawanów, materacy, przekąsek oraz dobrej muzyki i zabaw ruchowych. 19 lipca świętowaliśmy Dzień Czerwonego Kapturka. W naszym żłobku nie mogliśmy zapomnieć o tym nietypowym święcie. Ciocie przygotowały swoją interpretację tej jednej z najpopularniejszych bajek. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie i nawet wilk (w którego postać wcieliła się ciocia Małgosia – pielęgniarka, nie był straszny). Kolejnym z nietypowych świąt obchodzonych w naszym żłobku był Dzień Pszczółki Mai (24.07). Zabawy ruchowe, gra w pszczółki a przede wszystkim odcisk stopy naszych małych pszczółek dostarczył wiele radości nie tylko naszym żłobkowiczom. W lipcu nasz żłobek odwiedziły również trzy piratki. Dzień upłynął pod hasłem Ahoj przygodo i był pełen atrakcji. Nasi milusińscy wcielali się w piratów, poszukiwaczy skarbów i żeglarzy.  Przed nami sierpień, który zapowiada się równie atrakcyjnie ;)

Zdjęcia:

Opublikowano: 22 lipca 2020 10:20