UWAGA - DO 24 LIPCA 2020 R. TRWA NABÓR WNIOSKÓW O OSZACOWANIE SZKÓD W ROLNICTWIE

UWAGA - DO 24 LIPCA 2020 R. TRWA NABÓR WNIOSKÓW O OSZACOWANIE SZKÓD W ROLNICTWIE

Trwa nabór wniosków o oszacowanie szkód w gospodarstwie rolnym oraz działach specjalnych produkcji rolnej, które wystąpiły na skutek niekorzystnego zjawiska atmosferycznego. Wnioski dostępne w Punkcie Obsługi Interesanta oraz na stronie internetowej Urzędu.

Całkowita powierzchnia poszczególnych upraw rolnych w danym sezonie wegetacyjnym, z których w danym roku przewidziany jest zbiór plonu w gospodarstwie rolnym musi być zgodna z powierzchniami deklarowanymi z wnioskiem o płatności w ramach wsparcia bezpośredniego.

Podanie we wniosku nieprawidłowych danych może wiązać się z wydłużeniem terminu otrzymania przez producenta rolnego protokołu, a w konsekwencji z utrudnieniami w uzyskaniu pomocy. W związku z tym wskazane jest do wniosku o oszacowanie strat dołączyć aktualny wniosek w ramach wsparcia bezpośredniego.

Rolnik, którego macierzyste gospodarstwo znajduje się w Gminie Aleksandrów Kujawski zobowiązany jest podać wszystkie uprawy rolne (także z innych gmin) oraz te, w których nie wystapiły straty.

 

WNIOSKI O OSZACOWANIE SZKÓD W ROLNICTWIE DOSTĘPNE PONIŻEJ W ZAŁĄCZNIKU

Załączniki:

wniosek_o_oszacowanie_strat__grad_2020_+zal.pdf [222.01 KB]

Opublikowano: 21 lipca 2020 08:58

Kategoria: Aktualności

  • Wydrukuj

Wyświetleń: 357

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.