Czy znasz zasady bezpiecznego przebywania w gospodarstwie rolnym? Sprawdź swoją wiedzę i wygraj jedną ze 100 hulajnóg!

plakat_kursu_e_learning_2020_600.jpg

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników w wieku 6-14 lat do udziału w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród najmłodszych, którzy go ukończą i prześlą swoje zgłoszenia rozlosujemy 100 hulajnóg.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

1. zrealizować kurs dostępny pod adresem prewencja.krus.gov.pl i rozwiązać kończący go test;
  2. pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy i zapisać dokumenty w formacie PDF;
  3. przesłać certyfikat oraz formularz na adres hulajnoga@krus.gov.pl do dnia 30 września 2020 r.

W 2019 roku odbyła się pierwsze losowanie. Spośród niemal 4 000 uczestników 50 otrzymało nagrody.

Więcej informacji o przebiegu losowania można znaleźć w relacji na stronie KRUS:

A jeśli zainteresował Cię temat bezpieczeństwa zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi z myślą o dzieciach materiałami prewencyjnymi pod linkiem:

Szczegółowych informacji udziela sekretariat Biura Prewencji, tel. (22) 592 64 10, e-mail: bp@krus.gov.pl

Informacja przekazana za pośrednictwem OR KRUS w Bydgoszczy

Opublikowano: 01 lipca 2020 15:02