Dzień Babci i Dziadka w Żłobku Samorządowym Bursztynek w Odolionie

dsc_5613.jpg

W dniach 23 i 24 stycznia br. w Żłobku Samorządowym Bursztynek w Odolionie odbyły się uroczystości Dnia Babci i Dziadka. W odświętnie przystrojonej dużej sali żłobka zostały zaprezentowane wierszyki oraz piosenki dla babć, dziadków oraz obecnych na uroczystości prababć i pradziadka. Dzieci najpiękniej jak potrafiły wyśpiewały oraz „wytańczyły” życzenia dla swoich ukochanych najbliższych. Zostały również wręczone laurki i upominki m.in. w postaci własnoręcznie przez dzieci ozdobionych ramek ze zdjęciami. W trakcie uroczystości zaprezentowane zostały filmiki oraz zdjęcia dzieci z ich codziennych aktywności i zajęć w żłobku. Dziadkowie z nieukrywanym zaciekawieniem i wzruszeniem obserwowali swoje skarby. Serdeczne życzenia dla wszystkich przybyłych Babć i Dziadków przekazał przybyły na uroczystość Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski Pan Andrzej Olszewski. Wszyscy goście zostali również zaproszeni na zwiedzanie żłobka. Dziadkowie mogli „na własne oczy” zobaczyć, gdzie ich wnukowie się bawią, jedzą i śpią. Dzieci bardzo chętnie pokazywały dziadkom i babciom ulubione miejsca w żłobku a zwłaszcza ukochane zabawki. Podczas Dnia Babci i Dziadka nie mogło zabraknąć wesołych konkurencji dla naszych seniorów. Każdy z uczestników otrzymał upominki. Dziadkowie chętnie korzystali z naszej żłobkowej fotobudki i roblili sobie pamiątkowe zdjęcia z wnukami. Po uroczystym poczęstunku wszyscy spotkali się na parkiecie, gdzie w rytmie dziecięcych hitów wesoło się bawili.    

 

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Kujawsko-Pomorskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Projekt „Zapewnienie opieki dla dzieci w wieku do lat 3 w żłobku Bursztynek w Gminie Aleksandrów Kujawski”. NUMER PROJEKTU: RPKP.08.04.01-04-0005/18

 

Zdjęcia:

Opublikowano: 28 stycznia 2020 15:25

Kategoria: Aktualności

  • Wydrukuj

Wyświetleń: 256

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.