BEZPŁATNE spotkanie informacyjne pt. "Przedsiębiorco! Zwiększ swoje szanse na sukces” 20.11.2019 r.

Główny Punkt Informacyjnych Funduszy Europejskich w Bydgoszczy zaprasza na BEZPŁATNE spotkanie informacyjne pt. "Przedsiębiorco! Zwiększ swoje szanse na sukces”.

Na spotkaniu omówione zostaną możliwości wsparcia dla przedsiębiorstw MŚP dostępne w Programie Inteligentny Rozwój oraz Regionalnym Programie Operacyjnym, formy zwrotne na rozwój działalności oraz możliwości dofinansowania na szkolenia dla właścicieli, kadry kierowniczej oraz innych pracowników mikro, małych i średnich firm.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: http://mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje…

Marcin Kościelny
Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich