V Turniej Sołectw w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski

plakat.jpg

Kolejna edycja wydarzenia rozpocznie się w sobotę 20 lipca od godz. 09:30 na boisku orlik w Przybranowie.
W programie:
Turniej Sołectw w Piłce Nożnej, mała gastronomia przygotowana przez  Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Przybranowa, Festyn dla dzieci i młodzieży od godz. 12:00, dmuchańce, animacje dla dzieci, wata cukrowa, popcorn, przejażdżki bryczką.
Wójt Gminy, sołtys, rada sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Animatorzy zapraszają do  udziału w wydarzeniu.
Przyjdź i kibicuj drużynie z Twojego sołectwa.

Opublikowano: 12 lipca 2019 13:54