Masz skończone 65 lat, zapisz się na bezpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom

plakat.jpg

Gmina Aleksandrów Kujawski po raz kolejny przystąpiła do realizacji programu polityki zdrowotnej pn. „Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród osób dorosłych w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w  województwie kujawsko-pomorskim.”

Adresatami programu Osoby starsze powyżej 65 lat, które wcześniej nie były szczepione szczepionką przeciwko pneumokokom i należą do grupy ryzyka – osoby leczące się z powodu przewlekłego nieżytu oskrzeli i astmy oskrzelowej oraz są mieszkańcami gminy Aleksandrów Kujawski.

PUNKTY BEZPŁATNYCH SZCZEPIEŃ oraz zapisy:

• NZOZ „Przychodnia Rodzinna” w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego 20A tel. 54 282 85 11
  • NZOZ "Przychodnia Lekarska w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego 20, tel. 54 282 32 29

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych szczepień.

Zdjęcia:

Opublikowano: 11 lipca 2019 13:05