Stypendia Wójta gminy za rok szkolny 2018/2019 wręczone!

foto_stypendia.jpg

W dniu 19 czerwca 2019 r. w Sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Służewie, wręczone zostały po raz drugi stypendia Wójta Gminy za wysokie wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2018/2019 dla uczniów szkół z terenu Gminy Aleksandrów Kujawski.  Przyznano 84 stypendia za wysokie wyniki w nauce oraz 18 stypendiów sportowych.
Wręczając dyplomy Wójt Gminy Andrzej Olszewski i Przewodniczący Rady Gminy Waldemar Bartczak życzyli uczniom dalszych sukcesów w nauce i sporcie, a także złożyli gratulacje rodzicom przybyłym na uroczystość.

Opublikowano: 03 lipca 2019 13:04