Orszak Trzech Króli w Służewie - relacja

dsc_4769.jpg

Po raz trzeci spod kościoła pw. Świętego Jana Chrzciciela w Służewie Orszak Trzech Króli udał się brzegiem jeziora do parku, który prowadziła Gminna Orkiestra pod batutą Romana Organiściaka, gdzie w muszli koncertowej znajdowała się betlejemska stajenka. Trzej Królowie wręczyli przyniesione dary, a wszyscy zgromadzeni zaśpiewali kolędy. Proboszcz miejscowej parafii ks. Andrzej Zdzienicki  wręczył drobne upominki osobom wyróżniającym się pomysłowym strojem, a potem zaprosił do Gminnej Biblioteki Publicznej na poczęstunek przygotowany przez panie z Koła Kobiet oraz Koła Emerytów i Rencistów.

Fotorelacja:

Orszak Trzech Króli w Służewie (6.01.2019)

Opublikowano: 07 stycznia 2019 15:24