Zapraszamy na Orszak TRZECH KRÓLI - 6 stycznia 2019 r.

orszak_trzech_kroli_2019.jpg

Serdecznie zapraszamy na Orszak TRZECH KRÓLI
6 stycznia 2019 r. godz. 13.30

Po raz kolejny WYJĄTKOWE wydarzenie na polskiej, kujawskiej wsi. Przywróćmy wspólnie rangę cudownego święta, aby trwale zakorzenić wartości religijne i kulturowe.

Orszak rozpocznie się u stóp kościoła parafii N.M.P. Wspomożenia Wiernych (Salezjanie, ul. Szczygłowskiego w Aleksandrowie Kujawskim). Wspólnie z Trzema Królami oraz Gminną Orkiestrą Dętą z Ostrowąsa orszak przemaszeruje ulicami: Szczygłowskiego, Graniczną, Targową, Konwaliową do żłóbka dzieciątka Jezus na plac zabaw w Rożno-Parcele.

W programie wspólne śpiewanie kolęd, gorący poczęstunek oraz słodkie upominki dla dzieci.

Opublikowano: 28 grudnia 2018 08:17