Ławka Niepodległości będzie w miejscowości Poczałkowo

logo_pl_skrocony.jpg

15 listopada 2018 roku Pan Andrzej Olszewski – Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski wraz z Panem Markiem Buczko – Skarbnikiem Gminy podpisali umowę na dofinansowanie zadania pn. "Ławka Niepodległości dla samorządów" w Ministerstwie Obrony Narodowej w Warszawie w ramach ogłoszonego przez MON Konkursu Ofert z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Przez Polskę Niepodległości.

Gmina Aleksandrów Kujawski otrzymała dotację na wykonanie Ławki Niepodległości w parku w miejscowości Poczałkowo w bliskim sąsiedztwie obelisku upamiętniającego poległych Pilotów 141. i 142. Eskadry Myśliwskiej III. „Toruńskiego” Dywizjonu Myśliwskiego. Dotacja przyznana przez Ministra Obrony Narodowej opiewa na kwotę 30 000 zł.

Termin realizacji zadania wyznaczony został na dzień 31 grudnia 2018 roku.
Ławki wykonane zostaną zgodnie z projektem przygotowanym przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Więcej na stronie Ministerstwa Obrony Narodowej

Opublikowano: 21 listopada 2018 10:22