Ogłoszenie o możliwości dofinasowania do budowy jednej pompy ciepła o mocy 10 kW

Wójt  Gminy  Aleksandrów  Kujawski  informuje  o  możliwości uzyskania  dofinansowania  do  budowy  mikroinstalacji wykorzystującej energię elektryczną pozyskiwaną  z odnawialnego źródła energii, tzn. jednej pompy ciepła o mocy 10 kW. Całkowity koszt montażu pompy to 50 520 zł. Osoba wyłoniona w losowaniu zobowiązana będzie do uiszczenia opłaty w kwocie 27 270 zł (w tym VAT ).

Osoby zainteresowane przystąpieniem do projektu budowy wyżej wymienionej mikroinstalacji zapraszamy do złożenia Wniosku o uczestnictwo mieszkańca gminy Aleksandrów Kujawski w projekcie pn.: "OZE - domowe mikroinstalacje w gminie Aleksandrów Kujawski" w nieprzekraczalnym terminie do 13 lipca 2018 r., tj. piątek.

Wnioski należy składać wyłącznie papierowo w sekretariacie Urzędu Gminy Aleksandrów Kujawski, pok. 104.

W przypadku większej ilości wniosków przewiduje się publiczne losowanie, które pozwoli wybrać jedną osobę spośród złożonych wniosków.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny na numer  54 282 20 59 wew. 26  z P. Katarzyną Promińską, Wydział Rozwoju i Promocji Gminy, pokój nr 4, mail: katarzyna.prominska@gmina-aleksandrowkujawski.pl 

Załączniki:

regulamin.docx [30.34 KB]

wniosek_oze1.pdf [72.72 KB]

pelnomocnictwo_dla_osoby_skladajacej_wniosek_wspolwlasnosc.pdf [26.38 KB]

Opublikowano: 06 lipca 2018 13:53

Kategoria: Aktualności

  • Wydrukuj

Wyświetleń: 1553

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.