Festyn Wolności w Ostrowąsie

festyn_wolnosci.jpg

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski, Spółdzielnia Socjalna "Spiżarnia Kujawska" oraz Kujawska Sekcja Ratownicza zapraszają na Festyn Wolności w podziękowaniu za odzyskaną wolność, który odbędzie się na plaży w Ostrowąsie w dniu 1 lpica 2018 r. w godz. 12:00-20:00.
M. in. w programie: malowanie buźki, wata cukrowa,popcorn, zjeżdżalnia, basen z piłkami, pokaz pierwszej pomocy, ratownictwo wodne, zaadoptuj psa  pokazy psów, gry  i zabawy dla dzieci  z nagrodami, zajęcia rytmiczno-muzyczne nagrody za uczestnictwo, swojskie jadło: chleb ze smalcem i ogórek małosoly, grill - kiełbasa, kaszanka, kompoty i koktaile owoce lata, ciasta i ciasteczka tradycyjne, słodycze, owoce, rodzinne wspólne zdjęcie na 100-lecie niepodległości,D.J. DAWID wokalista zespołu MŁODY BAND, zbiórka do puszki dla oliwki 8-letniej dziewczynki.
Wszystkie atrakcje za darmo!

Zapraszamy!

Opublikowano: 29 czerwca 2018 13:05

Kategoria: Aktualności

  • Wydrukuj

Wyświetleń: 1265

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.