Stypendia Wójta za rok szkolny 2017/2018 wręczone!

stypendia2018.jpg

W dniu 21 czerwca 2018 r. w trakcie sesji Rady Gminy Aleksandrów Kujawski, wręczone zostały po raz pierwszy stypendia Wójta Gminy za wysokie wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2017/2018 dla uczniów szkół z terenu Gminy Aleksandrów Kujawski.

Przyznano 58 stypendiów za wysokie wyniki w nauce oraz 18 stypendiów sportowych.

Wręczając dyplomy, Wójt Andrzej Olszewski i Przewodniczący Rady Gminy Waldemar Bartczak życzyli uczniom dalszych sukcesów w nauce i sporcie, a także złożyli gratulacje rodzicom przybyłym na uroczystość.

Opublikowano: 22 czerwca 2018 12:50