Złote Gody Państwa Ireny i Józefa Włodarskich

W dniu 15.06.2018 r. z okazji 50 rocznicy ślubu podczas uroczystej mszy świętej w Kościele Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Aleksandrowie Kujawskim, zastępca Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski Pani Halina Rakusiewicz wręczyła Państwu Irenie i Józefowi Włodarskim pamiątkowe medale oraz legitymacje przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Jubilaci otrzymali również dyplom i kwiaty. Na uroczystość przybyli liczni goście. Państwo Irena i Józef Włodarscy związek małżeński zawarli 15 czerwca 1968 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Zakrzewie, tego samego dnia odbył się również ślub w Kościele Św. Józefa w Zakrzewie. Jubilaci do 1976 roku byli mieszkańcami Zakrzewa następnie przeprowadzili się do miejscowości Rudunki gmina Aleksandrów Kujawski. Jubilaci mają dwie córki: Jolantę i Renatę, trójkę wnucząt: Filipa, Julię i Justynę.  Szanownym Jubilatom gratulując tak pięknego Jubileuszu małżeństwa  życzymy zdrowia, miłości bliskich oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata wspólnego życia.

Załączniki:

dsc_0011.jpg [937.34 KB]