Dzień Kobiet z kabaretem KOŃ POLSKI (5.03.2017 Służewo)

W dniu 5 marca br., w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Służewie gościliśmy kabaret „Koń Polski”. Marian i Hela czyli, najstarsze w Polsce kabaretowe małżeństwo uczcili Święto Kobiet.

Występują oni już od ponad ćwierć wieku osiągając wiele sukcesów w Polsce i poza jej granicami. Karierę rozpoczęli od zdobycia Grand Prix na Przeglądzie Kabaretów Paka w Krakowie, są gospodarzami Festiwalu Kabaretu w Koszalinie.

Przed rozpoczęciem kabaretu Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski Pan Andrzej Olszewski złożył wszystkim Paniom życzenia, po czym wraz z Panem Arkadiuszem Świątkowskim Sekretarzem Gminy Aleksandrów Kujawski obdarowali wszystkie zgromadzone Kobiety i małe kobietki symbolicznym kwiatkiem.

Pomysł zaproszenia znanego kabaretu, jakim na pewno jest „Koń Polski” okazał się strzałem w dziesiątkę. Było śmiesznie i satyrycznie. Nie zabrakło oczywiście owacyjnych braw i dodatkowego skeczu na bis. Po zakończeniu spektaklu, wielu chętnych odebrało autografy od Heli, Mariana i Marii.

Na scenie ”Koń Polski” wystąpił w składzie: Leszek Malinowski, Waldemar Sierański oraz Maria Borzyszkowska.

Aktorzy pozostawili po sobie wiele miłych wrażeń, autografów oraz wpis do kroniki.

Prócz chwil dla ducha nie zabrakło chwil dla podniebienia. Przygotowane przez Panią Bożenę Świątkowską - Radną Gminy Aleksandrów Kujawski, smakołyki w oka mgnieniu znikały ze stołów. Jak zwykle wszystko było pięknie podane i smakowało przepysznie.

Dziękujemy również Panu Jackowi Pluskocie za oprawę dźwiękową uroczystości.

Mamy nadzieję, że uśmiechy, które gościły na twarzach Pań będą im towarzyszyć każdego dnia.

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.