Koncerty: impreza otwarta

13 stycznia 2019 od: 16:00 do 20:00
ul.Brzeska 1, Służewo, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Gminna Biblioteka Publiczna w Służewie

Sztab Gminnej Biblioteki Publicznej w Służewie serdecznie zaprasza  na  27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się  w niedzielę 13 stycznia 2019 roku w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Służewie. Mamy nadzieję,  że dzięki Waszemu wsparciu  i otwartym sercom Orkiestra zagra z równym powodzeniem jak w latach ubiegłych.

Celem finału będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Wolontariusze będą kwestować na ulicach, w szkołach , w okolicy kościołów  od samego rana, natomiast sama impreza finałowa rozpocznie się oficjalnie  o godzinie 16.00.

Bądźcie z nami tego dnia...

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych