Teatr

14 grudnia 2018 od: 10:45 do 12:00
ul.Brzeska 1, Służewo, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Gminna Biblioteka Publiczna w Służewie

Pachnąca lasem choinka, prezenty, kolędowanie i zabawy na śniegu... Magia zimy i Świąt Bożego Narodzenia jest czymś, czemu ulega każdy bez względu na wiek. Dzieci cieszą się z przybycia Świętego Mikołaja, czekają z utęsknieniem na Wigilię.  Każdy chce spędzić ten wyjątkowy czas z rodziną przy wielkim, świątecznym stole. Zobaczmy jakie niespodzianki czekają na Widzów w te święta, czy coś ich może zaskoczy? ...

Mała bohaterka Kasia jest bardzo ciekawa świata. W te święta postanawia wystawić na próbę samego Świętego Mikołaja! Czy on naprawdę istnieje? Czy zostawia prezenty? - Te pytania wciąż pojawiają się w jej głowie. A co, jeśli w tym roku nie będzie grzeczna, lub wcale nie napisze listu z prośbą o podarek? Po całym dniu psot Kasia zasypia, ani myśląc czekać na Mikołaja.
Kiedy białe płatki zaczynają wirować, a powietrze drży od dźwięku małych dzwoneczków- w tę niezwykłą noc nie ma rzeczy niemożliwych. W pokoju dziewczynki zjawia się kolejno trzech posłańców, którzy udowodnią, że warto jest wierzyć i czynić dobro.
Czy Kasia zdąży jeszcze napisać list do Mikołaja, a świąteczny duch zagości tego roku w jej domku? Jedno jest pewne- nadchodzące święta każdy zapamięta!