Wydarzenia: impreza otwarta

Walentynkowa "randka w ciemno z książką"

14 lutego 2018 od: 09:00 do 12:00
Słowackiego 12, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Urząd Gminy w Aleksandrowie Kujawskim

Gminna Biblioteka Publiczna w Służewie oraz Gmina Aleksandrów Kujawski zapraszają do wzięcia udziału w walentynkowej akcji: „Randka w ciemno z książką”. „Randka w ciemno z książką” obecnie jest domeną polskich bibliotek, które w ten sposób chcą promować czytelnictwo. Pomysł jest banalnie prosty – owijamy książkę w szary papier i dołączamy do niej zazwyczaj krótki opis lub cytat. Decydując się na taką randkę nie mamy pewności, co nas czeka w środku. Dostajemy jedynie dość zdawkowe wskazówki. Nie znamy tytułu ani autora. I co ważne, nie kierujemy się okładką.