Orszak Trzech Króli w Rożno-Parcele

06 stycznia 2018 od: 13:30 do 14:30
Rożno-Parcele, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Rożno-Parcele

Orszak Trzech Króli odbędzie się 6 stycznia 2018 r. o godz. 13:30. Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski, Koło Gospodyń Wiejskich Rożno-Parcele, Sołectwo Rożno-Parcele oraz Proboszcz kościoła Parafii Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych serdecznie zapraszają na wydarzenie.

Orszak rozpocznie się u stóp kościoła parafii N.M.P. Wspomożenia Wiernych (ul. Szczygłowskiego w Aleksandrowie Kujawskim).

Wspólnie z Trzema Królami oraz Gminną Orkiestrą Dętą z Ostrowąsa orszak przemaszeruje ulicami: Szczygłowskiego, Sikorskiego, Targową, Konwaliową do żłóbka dzieciątka Jezus na plac zabaw w Rożno-Parcele.

W programie wspólne: śpiewanie kolęd, gorący poczęstunek, ciasto, słodki upominek dla dzieci.