Orszak Trzech Króli w Służewie

06 stycznia 2018 od: 12:30 do 13:30
Brzeska 1, Służewo, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Służewo

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski, Proboszcz Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Służewie, Radna Bożena Świątkowska Koło Kobiet i Koło Emerytów i Rencistów ze Służewa, Gminna Biblioteka Publiczna w Służewie serdecznie zapraszają na Orszak Trzech Króli, który odbędzie się 6 stycznia 2018 r. o godz. 12.30.

Orszak rozpocznie się na placu przed kościołem w Służewie. Przejdzie ul. Brzeską - nad jeziorem - ul. Wodzyńskiej do Parku w Służewie przed muszlą koncertową.

W programie: wspólne śpiewanie kolęd, gorący poczęstunek.