Koncerty

Piknik ze starą motoryzacją w tle

29 lipca 2017 od: 15:00 do 21:00
Ośno Drugie, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Ośno Drugie, plac zabaw

Zapraszamy 29.07. (sobota) od godz. 15:00 na plac zabaw w Ośnie Drugim na piknik ze starą motoryzacją w tle. W programie prezentacje ciekawych aut i motocykli z minionej epoki, zabawa taneczna, gastronomia i inne atrakcje.

Chętnych którzy chcieliby zaprezentować swoje auta prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia Panem Remigiuszem Balcerakiem (sołtysem sołectwa Ośno Drugie) pod nr tel. 791 824 743 (rejestracja). Każdy właściciel "pojazdu ekspozycyjnego z minionej epoki" będzie mógł bezpłatnie skorzystać z urządzeń na Stacji Kontroli Pojazdów w Służewie w celu sprawdzenia stanu technicznego.

Zaprasza Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski oraz sołtys sołectwa Ośno Drugie.