Przebudowa drogi gminnej nr 160232C w Słomkowie

Stan istniejący

W 2017 roku jedną z realizowanych inwestycji była modernizacja drogi gminnej nr 160232C w miejscowości Słomkowo. Wykonawca - Włocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych za kwotę 438515,81 zł wykonał nawierzchnię bitumiczną na drodze o długości 1977 m wraz z uzupełnieniem podbudowy utwardzeniem poboczy oraz zjazdów. Inwestycja ta została dofinansowana z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego kwotą 33 600,00 zł pochodzącą z tytułu wyłączenia gruntów z produkcji rolnej.

Zdjęcia:

Opublikowano: 18 lipca 2017 14:24