Zakończenie modernizacji drogi gminnej w Białych Błotach

droga_bialeblota_2.jpg

Jedną z inwestycji w 2016 roku była modernizacja drogi gminnej w Białych Błotach. Za kwotę około 116 tysięcy zł, na 600 m odcinku drogi gminnej nr 160203C w miejscowości Białe Błota wykonano nawierzchnię bitumiczną wraz z uzupełnieniem podbudowy, umocnieniem poboczy, utwardzeniem zjazdów oraz regulacją studni kanalizacyjnych i uzupełnieniem oznakowania drogowego.  Inwestycja ta została dofinansowana z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego kwotą 36 000,00 zł pochodzącą z tytułu wyłączenia gruntów z produkcji rolnej.

Zdjęcia:

Opublikowano: 27 grudnia 2016 08:57